RAPTOR X6 OLDUKÇA TEMİZ DERİN PULSE DEDEKTÖR FULL SET

Kullanılmış Ürün

3,750.00 TL

Herhangi Bir Şey Olabilir

İlan Sahibi Bilgileri
İstanbul
İlan Açıklaması

CİHAZIMIZ 2.EL OLUP OLDUKÇA TEMİZDİR.TAMİR GÖRMEMİŞ FAAL ÇALIŞMAKTADIR.36DD 100X100--150X150 VE UÇURTMA BAŞLIK İLE BİRLİKTE 4 BAŞLIKLI FULL ŞEKİLDEDİR.AKÜ,TAŞIMA YELEĞİ VE ŞARJ CİHAZI MEVCUTTUR.LORENZ DEDEKTÖRLERE ALTERNATİF OLARAK KULLANILA BİLİR.STABİL METAL AYRIMLI KOLAY KULLANILI DERİN DEDEKTÖR ARAYANLAR İÇİN FIRSAT ÜRÜNÜDÜR.MANTIKLI TAKAS TEKLİFLERİ DÜŞÜNÜLÜR.


CİHAZ VİDEOLARINI YOUTUBE DEN İZLEYE BİLİRSİNİZ.


RAPTOR PULSE DEDEKTÖR

Raptor dedektör, pulse dedektörler sınıfında özel çift kablolu 4 bobinli double D başlığı ile Ferrous ve Non-ferrous ayırımı yapabilen dünyadaki ender pulse derin dedektör lerden birisidir. Alman metal dedektör firması Lorenz patentli Ferrous Non-ferrous ayırımı yapabilmektedir.

Raptor dedektör, tuğla, küp, küp kırığı, kiremit yanında veya altında bulunan değerli metal varsa Non - ferrous, tuğla kalınlaştıkça Non - ferrous ve Ferrous ikisi birlikte (karışım metal), eğer tuğla miktarı çok fazla ise sadece Ferrous yazar ekranda.

32cm Double D (DD) arama başlığı ile 32cm mono başlık arasında derin kaybı hiç yoktur. Yani, ayırım özelliği olan arama başlığı ile normal başlık arasında algılama farkı yoktur, derinlik kaybı da yoktur.

Test ettiğiniz arazide, ortamdaki eski metalleri bulmak için Raptor pulse dedektör ile bir tur atın, algılayıpta ayıramadığı veya hatalı ayırdığı bir metal bulamayacaksınız. Tepki hızı ve ayırım kararlılığı sizi hayrete düşürecek !

Raptor pulse dedektör yüksek gerilim alanında daha stabil derinden algılama ve kaliteli ayırım yapabilir.

Bulunan metal üzerinde, arama başlığı sallandığında ekranda Ferrous yazıyor ise demir türüdür vakit kaybetmeye gerek yoktur, bu metal geçilir, bulunan her metal üzerinde 2 kere başlığı sallamak yeterlidir. Aradığımız non-ferous metallerdir. Ekranda Non-ferrous metal yazdığında rakam değerine bakarız 20-30 arası veya 60 dan büyük ise kıymetli metal grubudur.

Pulse dedektörlerin ayırım kalibiliyeti çok düşük, VLF dedektörlerin ise çok kaliteli olarak bilinir, Raptor pulse dedektör düşündüklerinizin aksine, yüzeysel çalışan VLF dedektörler kadar kaliteli ve çoğu modelden daha derinden algılayıp hemen ayırım yapabilir. Tek para aramalarında rahatlıkla ve çok hızlı bir şekilde kullanılabilir.

Ferrous , Non-Ferrous metal ayırımını yaparken, her metal türü için verdiği rakamsal değerler sabittir. Çok iyi bildiğiniz, Alman teknolojisi ile yapılan dedektörler ile test karşılaştırması yapmaktan memnun oluruz.Üretici Verileridir.
DÜNYA DEDEKTÖR

0216 540 17 71

0531 984 35 55

0542 414 28 28