Kayak Çorap (Termal)

Sıfır Ürün

30.00 TL

Herhangi Bir Şey Olabilir

İlan Sahibi Bilgileri

İstanbul
İlan Açıklaması
KAYAK ÇORABI

STOKTA

35 - 38
39 - 42
43 - 46


TOPLU ALIMDA  İNDİRİM YAPILACAKTIR, TAKAS OLUR...

Termal (Termojenik) Çorap

1 Yumuşak, rahat, elastik yaka

2 Parmak, bacak ve baldır kısmı hava geçirgen dolgu takviyesi

3 Ayak ve bilek kısmı mükemmel sık dolgulu 

4 Basıncı ve kabarcıkları önleyici

5 İklim dengeleyici iç astar

6 Darbe emici anatomik havlu kumaş

    P olyester esaslı termal özellikli elyaftır. Thermolite® ın sahip olduğu lif yapısındaki çekirdek boşluklar, giysinin hem daha sıcak olmasını hem de daha hafif olmasını sağlamaktadır. Soğuk havalarda vücudun sıcaklığını koruyarak konforun devamlılığını sağ   lamaktadır. Geniş lif yüzeyi buharlaşmayı kolaylaştırmakta ve nemin deriden ve kumaştan daha hızlı uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. Terlemeden sonra vücuttan dışarı atılan nem, giysinin ıslanmasına neden olur. Nem hızlı bir şekilde dışarı atılmadığında üşümeye neden olur. Thermolite® , nem transferini hızlı yaparak vücudun nemden rahatsız olmasını önler.

 

Sıcak, nefes alabilen, nem uzaklaştırıcı ve antistatik Merinos, teri emip havaya buhar olarak vererek diğer ipliklerin başa çıkamayacağı ölçüde nemle başa çıkabilme kapastesine sahiptir. Doğal olarak koku geçirmezdir ve yumuşaktır. Soğukta sizi ekstra sıcak tutarak; sıcakta ise vücut sınızı ve nemi dışarıya vererek vücut ısınızı ayarlar. Merinos yününün doğal elastikliği ve direnci sayesinde kolaylıkla eski şekline dönebilmektedir.

Elde veya Narin yıkama ile 40 derecede yıkanır. Ütülenmez, kurutma makinası kullanılmaz. Elastik zarın kimyasına zarar verdiği için   yumuşatıcı kullanılmaz.