sıfır hiç kullanılmamış tüm aksesuarlarıyla birlikte zyxel modem

Kullanılmış Ürün
Herhangi Bir Şey Olabilir

İlan Sahibi Bilgileri
İstanbul
İlan Açıklaması

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 

Yüksek Hızlı Internet Erişimi 

ZyXEL P-660W serisi mevcut bakır hatlar üzerinden yüksek hızlı ADSL, ADSL2 ve ADSL2+ arabirimleri ile uyumlu, hepsi bir arada ekonomik bir router?dır. 12Mbps (ADSL2) ve 24Mbps?e (ADSL2+) varan hız seviyesi ile P-660W serisi, geleneksel ADSL ağ geçitlerine göre daha yüksek veri transferi oranları ve daha iyi bant genişliği sunar. Aynı zamanda daha yüksek hız ve daha uzak mesafeler için RE ADSL (Reach-Extended ADSL) desteği de verir. Muhteşem performans ve yüksek seviyede uyumluluk özellikleri ile P-660W serisi, günümüz iletişim ihtiyaçları ve geleceğin birleşik hizmetleri arasındaki köprü görevini tam anlamıyla yerine getirebilmektedir. 

Sağlam Firewall Güvenliği 

ICSA sertifikalı ZyNOS işletim sistemi P-660W serisi ile, sınıfının en iyisi güvenlik duvarı performansı ve sağlam güvenlik sağlıyor. Stateful Packet Inspection, DoS (Denial of Service, Hizmet Reddi) ve DDoS özellikleri üzerine kurulan Güvenlik Duvarı, sanal korsanlara, ağ hırsızlarına ve diğer zararlı tehditlere karşı birinci savunma hattını oluşturmaktadır. 

Medya Bant Genişliği Yönetimi 

P-660W serisi ağ yöneticilerinin ağ kaynakları dağıtmalarını ve Quality of Service (QoS, Hizmet Kalitesi) garantilemelerini sağlar. MBM (Medya Bant Aralığı Yönetimi) fonksiyonu ortam hizmetlerini önceliklendirir; bir sistemi VoIP, video izleme, video konferans veya MP3 uygulamaları gibi belirli ihtiyaçlara göre düzenleyerek güncel işlemlerdeki verimlilik ve etkinliği yükseltir. 

WDS (Wireless Distribution System) Desteği 

Bu özellik ile P660W-T1 modeli ile G-570S Access Point modeli kendi aralarında kablosuz haberleşebilmektedir. Bu sayede kablosuz kapsama alanı zahmetsiz bir şekilde genişletilebilmektedir. 

Kablosuz Standardı 

IEEE 802.11g 

ADSL Uyumluluğu 

ITU 992.1 (G.dmt ) 

ITU 992.3 ADSL2 (G.dmt.bis) 

ITU 992.5 ADSL2+ 

Reach-Extended ADSL (RE ADSL) 

Annex L/M desteği 

WLAN(Kablosuz Ağ) Özellikleri 

IEEE 802.11n uyumluluğu, 11b/g ile geriye doğru uyumlu 

Çalışma Frekansı: 2,4 Ghz