Takasyolu Hakkında

    Herhangi bir malın başka bir mal ile değiş tokuşuna “Takas” diyoruz. “Takasyolu” ise size, bu değiş tokuş fırsatları ile karşılaşma şansı sunan bir platform. Bu platformda, kullandığınız veya çeşitli nedenlerle kullanmadığınız bir veya daha fazla ürünü, diğer kullanıcılara ait bir veya daha fazla ürün ile takas yapabilirsiniz. Değiştirmeyi düşündüğünüz, beğendiğiniz ama artık ihtiyacınız olmayan tüm ürünler (gayrimenkul ve yasaklı ürünler hariç) için ücretsiz üyelik yapabilir, ücretsiz ilan verebilir ve yine ücretsiz takas yapabilirsiniz.

    Takasyolu sizlere, herkesin alışveriş alışkanlıklarını değiştireceğini iddia eden bir sistem sunmuyor. Yeni veya farklı bir ticaret platformu, ya da sizin alışverişlerinizi yöneten farklı bir sistemde sunmuyor. Yalnızca, “Sizi, eşyalarınızı takaslayabileceğiniz diğer eşya sahipleri ile buluşturuyor”. Dolayısıyla, “Size, ihtiyacınız olmayan eşyaları, ihtiyacınız olan ya da merak ettiğiniz farklı eşyalarla değiştirme imkânı sağlıyor”.

    Bilindiği üzere, tüm dünyada baş döndürücü bir hızla gelişen ve değişen bilişim teknolojileri, ülkemizde de doğal olarak bilişim ihtiyaçlarının artması ve çeşitlenmesini sağladı. “Takasyolu” ülkemizin bu alandaki ihtiyaçlarına ve sektörel bazda yapılacak inovasyon çalışmalarına katma değer yaratabilmek amacıyla, 1996 yılından bu yana sektörün içinde yer alan profesyonel insan kaynağıyla bu hizmeti sizlere sunuyor.