Kullanım Koşulları

Size sunduğumuz hizmetlerimizi kullandığınız veya kullanacağınız için öncelikle teşekkür ediyoruz. Hizmetlerimizi kullanarak, aşağıda belirtilen tüm şartları kabul etmiş olursunuz:

1. “Kullanıcı” lar ürünlerini takas yapmak için Takasyolu “Portal” a ücretsiz olarak ilan verebilirler. “Kullanıcı” ilanlarını yayınlamak için Takasyolu hiçbir ücret talep etmez.

2. “Portal” a ilan girişi yaptığınız ürün ile ilgili herhangi bir hasar veya arıza durumu varsa bunu ilan detaylarında “Açıklama” bölümünde mutlaka belirtmelisiniz. Bunun gibi durumların takas yapma işlemi sırasında ortaya çıkması sizin güvenirliliğinizi zedeleyecektir.

3. Hizmetlerimizi kötüye kullanmayın. Örneğin, Hizmetlerimize müdahale etmeyin veya sağladığımız arayüz ve talimatların dışında başka bir yöntemle erişmeye çalışmayın. Hizmetlerimizi yalnızca yasaların izin verdiği şekilde kullanabilirsiniz. Şartlarımıza veya politikalarımıza uymamanız ya da Hizmetlerimizi kötüye kullandığınız şüphesi ile araştırma başlatmamız halinde, size Hizmet sunmayı askıya alabilir veya durdurabiliriz.

4. Hizmetlerimizi kullanmanız size Hizmetlerimizdeki veya eriştiğiniz içerikteki hiçbir fikri mülkiyet hakkının sahipliğini vermez. Sahibinden izin almadığınız veya yasalarca izin verilmediği takdirde Hizmetlerimizdeki içeriği kullanamayabilirsiniz. Bu şartlar, size Hizmetlerimizde yer alan marka unsurlarını veya logoları kullanma hakkını vermez.

5. Hizmetlerimizde veya Hizmetlerimizle birlikte görüntülenen hiçbir yasal uyarıyı kaldırmayın, üzerini kapatmayın ve değiştirmeyin.

6. Yasaların izin verdiği durumlarda, Takasyolu “Kullanıcı” ları kaybedilen ürün veya verilerden ve benzeri sebeplerden dolayı oluşan mali kayıplardan veya dolaylı, özel, arızi, cezai zarar veya tazminatlardan sorumlu tutulamaz.

7. Takasyolu, işbu şartları veya bir Hizmet için geçerli olan herhangi bir ek şartı (örneğin, yasalarda veya Hizmetlerimizde gerçekleşen değişiklikleri yansıtmak için) değiştirebilir. Şartlara düzenli aralıklarla bakmanız gerekir. Bu şartlarda yapılan değişikliklerle ilgili uyarıyı bu sayfada yayınlarız.