Üyelik Koşulları

Takasyolu.com web adresini kullanarak Site’yi ziyaret eden Site ziyaretçisinin, Üyelik formunu gerçek beyanlarla doldurması, “Kullanıcı Sözleşmesi” nin tüm hükümlerini okuyarak kabul etmesi ile Üyelik gerçekleşmiş sayılmamakta, yalnızca üyelik başvurusu yapılmış olmaktadır. Kullanıcı Üyeliğinin gerçekleşebilmesi için:

1. Reşit olmak (18 yaşından büyük olmak),

2. Daha önce herhangi bir üyelik sahibi olmamak,

3. Daha önce herhangi bir sebeple üyelikten geçici veya sürekli olarak uzaklaştırılmamış olmak,

4. Kullanıcı adı ve/veya kullanılacak e-posta’ sının belirlenmesi noktasında, genel ahlak kurallarına uymak,

5. Telif hakkı, ticari ünvan, marka tescil konularında, hak sahibi üçüncü kişilerin haklarına saygılı olmak ve bu konuda yürürlükte olan hukuki kuralları ihlal eden bir durum taşımamak.

Takasyolu yöneticileri standart olarak gerçekleştirilen üyelik başvurusunu otomatik olarak onaylamakla birlikte, gerekli gördüğü taktirde ilgili başvuruyu inceleyebilmektedir. Üyelik formunda belirtilen beyanlarda herhangi bir eksik veya şüpheli durum görür ise Site ziyaretçisine herhangi bir bildirimde bulunmadan başvuruyu iptal etme ve/veya Kullanıcı Üyeliğini sonlandırma hakkını saklı tutar. Gerekli gördüğü takdirde, Kullanıcı Üyeliği ile ilgili eksiklik ve/veya yanlışlıkların giderilmesi amacıyla üyelik başvurusunun sahibi ile temas kurabilir.