Nasıl Takas Yaparım?

Takasyolu size, değiş tokuş fırsatları ile karşılaşma şansı sunan ücretsiz bir platform. Takasyolu bu platformda, “Sizi, eşyalarınızı takaslayabileceğiniz diğer eşya sahipleri ile buluşturuyor”. Siz de bu sayede, kullandığınız veya çeşitli nedenlerle kullanmadığınız ürünlerinizi, diğer kullanıcılara ait ürünler ile takas yapabiliyorsunuz. Dilerseniz satış veya hibe niteliğinde ilanlarda yayınlayabiliyorsunuz. Takasyolu bunun için de, sizden hiçbir ücret talep etmiyor. Değiştirmeyi düşündüğünüz ürünleriniz için hemen ücretsiz üyelik yapabilir, ücretsiz ilan verebilir ve yine ücretsiz takas/satış yapabilirsiniz.

1. ÜYE OL

• Açılan sayfada kısa ve pratik bilgilerin yer aldığı üyelik bilgilerini doldurunuz.

2. İLAN VER

• Sonrasında basit 3 adımda tamamlanan ilan girişini gerçekleştirebilirsiniz.

3. TAKAS YAP (Takas Teklifi Ver)

• Beğendiğiniz ilanların üzerine tıklayarak, açılan sayfada takas teklifi verebilir, kullanıcıya mesaj gönderebilir veya direk telefonla arayabilirsiniz.
Güvenli Takas / Alışveriş İpuçlarını mutlaka okuyunuz.

• Açılan sayfada, kendi ilanlarınız arasında isteğiniz bir ürünü veya birkaç ürünü birlikte teklif verebilirsiniz.

Değiştirmeyi düşündüğünüz, beğendiğiniz ama artık ihtiyacınız olmayan tüm ürünler (gayrimenkul ve yasaklı ürünler hariç) için platformda ücretsiz üyelik yapabilir, ücretsiz ilan verebilir ve yine ücretsiz takas/satış yapabilirsiniz.

İlan verdiğiniz ürüne ilişkin bir konum bildirmeniz durumunda, hem size en yakın kişilerin, sizin sahip olduğunuz ve istediğiniz ürünleri görmesini sağlarsınız; hem de size en yakın kişilerdeki ürünlere kolayca ulaşabilir, daha zahmetsiz ve daha hızlı bir takas gerçekleştirebilirsiniz.

Keyifli kullanımlar diliyoruz...