AFYON GAZLIGÖLDE TERMAL KAPLICA TAPULU

Kullanılmış Ürün

10,000.00 TL

MANTIKLI ARAÇ ARSA

İlan Sahibi Bilgileriİstanbul
İlan Açıklaması

Sefa Termal Tatil Köyü Afyon´da Gazlıgöl´ün en güzel yerinde yüksek bir tepe üzerinde, eşsiz manzarası, bol oksijenli havası, 5 yıldızlı otel konforunda daireleri, sağlık, spor, oyun eğlence ve sosyal tesisleriyle göz doldurmaktadır. Sizin ve çocuklarınızın sağlığı, huzuru ve geleceği için Sefa Termal´i tercih edin kazançlı çıkın...

       Dairelerimiz (içinde dayalı döşeli tam takım oturma salonu, mobilyalı yatak odası ve geniş balkonu, mutfak A-Z´ye mutfak araç ve gereçleri, tam boy fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi, set üstü ocak, 2 adet plazma TV, yatak odası, içinde 2.70 m uzunlukta, 1.5 m. genişlikte, 80 cm.derinlikte şifalı havuzu ve termal sıcak suyu bulunan geniş Türk hamamı, lavabo, tuvalet vs.) kısaca 86 m2’lik daireniz tüm mefruşatıyla birinci sınıf malzemesi ile dayalı döşeli bulunmaktadır. Devrenizde her yıl 10 gün ister bedava tatil yapar, isterseniz kiraya vererek kira geliri elde edebilirsiniz.

        Almış olduğunuz hisse tapuludur. Tapusu belli bir yıllık değil ömür boyu hatta sizden sonra eşinize çocuklarınıza miras kalacak mülkiyet tapusudur. Tapu hazır durumda olup direkt üzerinize devredilecektir. 

NOT: ONAR GÜNDEN 20 HİSSEM VARDIR YANİ 200 GÜNLÜK