MSI GTX 1070 (PS4 İLE TAKASLIK)

Kullanılmış Ürün

1,850.00 TL

Herhangi Bir Şey Olabilir

İlan Sahibi Bilgileriİstanbul
İlan Açıklaması
Merhabalar. PS4 almak istediğim için ekran kartımı satıyorum. Belki ps4´ünü satmak isteyen ve ekran kartıyla takas yapacak birileri vardır diye. 

Aradığım ps4 özellikleri ise;
- Slim veya Pro fark etmez
- 1 TB olması tercihimdir
- Çift kollu
- Kutulu olarak FIFA 19, Spiderman, GOW, Detroit: Become Human oyunlarından biri veya birkaçı
- PSN hesabındaki oyunları değerlendirmeyi pek istemiyorum çünkü daha önce PS4 sahibiydim ve kendi PSN hesabım var
- Kozmetik olarak temiz olması

Slim model olursa ama yanında kutulu oyun yoksa üstüne para almayı, yanında oyunlar olursa kafa kafaya, Pro model olursa üstüne para vermeyi düşünüyorum.

PS4´ünüzün modeli ve kapasitesine ek olarak yanında verdikleriniz ve kozmetiğine göre altını üstünü konuşuruz. Eğer teklifinizde anlaşırsak kafa kafaya takas, üste para alımı veya verimi yapabiliriz. Bu site ve diğer forum ve satış sitelerindeki PS4 ilanlarıyla kendi PS4´ünüzü kıyaslayarak bir teklif yaparsanız sevinirim. Forumlarda ve sahibinden´de 1200-1300 tl´ye oyunsuz konsollar da var ve o yüzden ekran kartımı şimdi değil 2 ay sonra satarım ve takas değil de alım yapabilirim direkt. Tok satıcı olduğum için garip tekliflerle gelmeyin lütfen. Teşekkürler. 

Ekran kartı ilanım:

27 Mart 2017 tarihinde Vatan Bilgisayar’dan satın aldığım ve 27 Mart’a kadar da garantisi devam edecek olan GTX 1070 ekran kartımı; kutusu ve faturasıyla beraber satışa koyuyorum. Satma sebebim ise bilgisayarda çok uzun süredir CS:GO dışında oyun oynamamam ve PS4’e geçiş yapmak istememdir. Ekran kartında herhangi bir sıkıntı yoktur. Kutusuyla beraber alıcı ödemeli olarak istediğiniz şehre yollayabilirim. Açıklamalarda yazmadığım başka sorularınız varsa yazabilirsiniz.